ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΨΥΞΗ
Αναλαμβάνουμε έργα επαγγελματικής ψύξης σε καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος, όπως: super markets, ξενοδοχεία καθώς και καταστήματα μαζικής εστίασης, όπως: εστιατόρια, , ζαχαροπλαστεία και κρεοπωλεία. Aναλυτικότερα, αναλαμβάνουμε την εγκατάσταση αλλά και τη συντήρηση - επισκευή επαγγελματικών ψυγείων και θαλάμων συντήρησης και κατάψυξης, με στόχο την άμεση αποκατάσταση του προβλήματος.
![image description](/sites/default/files/photos/epag.jpg)
Συστήματα εξοικονόμησης ενέργειας εως 50%!